MAŤ OTÁZKU? ZAVOLAJTE: +48 697 614 208

KLOCKI HAMULCOWE SUNRICH PRZÓD SR0084.01-351/1181

SKU: SR0084.01-351

Na sklade

59.82 zł

Na sklade

  • Stav zásob: Vysoká
Množstvo
    MarkaModelSilnik / Rocznik
    ToyotaDYNA 100 Platforma / podwozie (YH_)1.8 (YH81_, YH81R) 1812ccm 79KM 58KW (1985 - 1995)
    ToyotaDYNA 100 Platforma / podwozie (YH_)1.8 (YH81_, YH81R) 1812ccm 83KM 61KW (1987 - 1995)
    ToyotaDYNA Platforma / podwozie (LH8_)2.4 D (LH80_, LY50_, LY60_) 2446ccm 83KM 61KW (1985 - 1995)
    ToyotaHIACE II Furgon (_H11 / _H2_ / _H3_ / _H4_)1.6 (RH30) 1588ccm 67KM 49KW (1977 - 1983)
    ToyotaHIACE II Furgon (_H11 / _H2_ / _H3_ / _H4_)2.0 (RH32) 1968ccm 88KM 65KW (1977 - 1983)
    ToyotaHIACE II Furgon (_H11 / _H2_ / _H3_ / _H4_)2.2 D (LH20, LH30) 2188ccm 67KM 49KW (1979 - 1983)
    ToyotaHIACE III Autobus (_H5_ / _H6_ / _H7_ / _H8_ / _H9_)1.8 (YH50, YH60) 1812ccm 79KM 58KW (1983 - 1989)
    ToyotaHIACE III Autobus (_H5_ / _H6_ / _H7_ / _H8_ / _H9_)2.0 (YH51, YH61) 1998ccm 88KM 65KW (1985 - 1989)
    ToyotaHIACE III Autobus (_H5_ / _H6_ / _H7_ / _H8_ / _H9_)2.0 4WD (YH51) 1998ccm 88KM 65KW (1987 - 1989)
    ToyotaHIACE III Autobus (_H5_ / _H6_ / _H7_ / _H8_ / _H9_)2.2 D (LH50, LH60) 2188ccm 67KM 49KW (1982 - 1989)
    ToyotaHIACE III Autobus (_H5_ / _H6_ / _H7_ / _H8_ / _H9_)2.4 D (LH51, LH61, LH66) 2446ccm 75KM 55KW (1984 - 1989)
    ToyotaHIACE III Furgon (_H5_ / _H6_ / _H7_ / _H8_ / _H9_)1.8 (YH50, YH60) 1812ccm 79KM 58KW (1982 - 1989)
    ToyotaHIACE III Furgon (_H5_ / _H6_ / _H7_ / _H8_ / _H9_)2.0 (YH51, YH61) 1998ccm 88KM 65KW (1982 - 1989)
    ToyotaHIACE III Furgon (_H5_ / _H6_ / _H7_ / _H8_ / _H9_)2.2 D (LH50, LH60) 2188ccm 67KM 49KW (1982 - 1989)
    ToyotaHIACE III Furgon (_H5_ / _H6_ / _H7_ / _H8_ / _H9_)2.4 D (LH61, LH51) 2446ccm 75KM 55KW (1982 - 1989)
    ToyotaHIACE III Furgon (_H5_ / _H6_ / _H7_ / _H8_ / _H9_)2.4 D 4WD (LH56, LH66) 2446ccm 75KM 55KW (1984 - 1989)
    ToyotaHILUX IV pick-up (_N5_ / _N6_)1.8 (YN51, YN56) 79KM 58KW (1983 - 1989)
    ToyotaHILUX IV pick-up (_N5_ / _N6_)2.0 (YN57, YN60) 1998ccm 88KM 65KW (1983 - 1988)
    ToyotaHILUX IV pick-up (_N5_ / _N6_)2.4 D (LN51, LN60, LN56) 76KM 56KW (1984 - 1988)
    ToyotaHilux V pick-up2.4 D (LN5, LN85, LN90) 75KM, 55KW (1988 - 1997)
    ToyotaLAND CRUISER 90 (_J9_)2.7 2694ccm 150KM 110kW (1995 - 2002)
    VolkswagenTARO1812ccm 61KW 83KM (1989 - 1994)
    VolkswagenTARO 2.22237ccm 69KW 94KM (1989 - 1994)
    VolkswagenTARO 2.2 4X42237ccm 69KW 94KM (1989 - 1994)
    VolkswagenTARO 2.4D2446ccm 58KW 79KM (1994 - 1997)
    VolkswagenTARO 2.4D2446ccm 59KW 80KM (1991 - 1994)
    VolkswagenTARO 2.4D2446ccm 61KW 83KM (1989 - 1997)
    ProducentNumer części
    A.B.S.36603
    ACDELCOAC440781D
    AKRON-MALÒ1050856
    APECPAD833
    ASHIKA5002247
    ATE13046059382
    AUDIJ04 491 351 30
    BENDIX572355B
    BENDIX572363B
    BENDIX-AUDB1350
    BLUEPRINTADT34229
    BORG BECKBBP1019
    BORG BECKBBP1278
    BORG BECKBBP1548
    BOSCH0 986 TB2 224
    BOSCHF 03B 150 006
    BRAKE ENGPA473
    BREMBOP83013
    DANAHERADP0241
    DELPHILP538
    DELPHILP950
    DJPARTSBP1002
    E.T.F.120322
    FERODOFDB318
    FERODOFSL318
    FERODOTAR318
    FRI.TECH.2360
    FRITECH2360
    FTEBL1251A2
    GIRLING6103519
    HELLA8DB 355 006-121
    ICER140614
    ICER141009
    JAPANPARPA247AF
    JAPKO50247
    JURID572363J
    LEMFO26302
    LPR05P266
    MAG363702160612
    MAG363702160802
    MAPCO6448
    METELLI2202270
    MEYLE025 211 5815
    MINMDB1334
    MKKASHIYAMAD2069H
    MK KD 2069
    MOTAQUIPLVXL457
    NECTOFD6264A
    NIPOKMCLTTY1209S
    OPTIMAL9406
    OPTIMAL9808
    OPTIMALBP09406
    PAGIDT0331
    PEX7664
    QH BENELUX7287
    QUINTON HABP337
    QUINTON HABP856
    RBRAKERB0614
    RAMEDERT0610380
    REMSA13200
    REMSA41200
    RIDEX402B0910
    ROADHOUSE219710
    ROULUNDS440781
    SPIDAN31004
    SPIDAN32554
    TEXTAR2085201
    TEXTAR2115801
    TOYOTA04465-26300
    TOYOTA0446526200
    TOYOTA0446526210
    TOYOTA0446526280
    TOYOTA0446526330
    TOYOTA04491-35061
    TOYOTA0449126040
    TOYOTA0449126070
    TOYOTA0449126071
    TOYOTA0449126130
    TOYOTA0449126131
    TOYOTA0449126151
    TOYOTA0449135050
    TOYOTA0449135051
    TOYOTA0449135060
    TOYOTA0449135062
    TOYOTA0449135130
    TOYOTA0449135150
    TOYOTA446526210
    TOYOTA446526230
    TOYOTA449126040
    TRISCAN811010005
    TRUSTING2360
    TRWGDB1181
    TRWGDB351
    VAICOV108138
    VALEO301402
    VALEO598402
    VWJ04 465 350 20
    VWJ04 465 353 20
    VWJ04 491 351 30
    VWJ04 491 352 00
    WAGNERWBP21158A
    WOKINGP512300
    ZIMMERMANN211581551
    Nazwa parametruWartość
    Hrúbka15.6000
    Strana montážeOś przednia
    Šírka142.60
    Výška55.50

    Naposledy pozerané:

    Nie oglądałeś jeszcze żadnych produktów.
    baner-b2b-1