MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ: +48 697 614 208

KLOCKI HAMULCOWE SUNRICH PRZÓD SR0055.01-1154

SKU: SR0055.01-1154

Na stanie

78.28 zł

Na stanie

  • Stan na magazynie: Wysoki
Ilość
    MarkaModelSilnik / Rocznik
    Toyota4 RUNNER II (_N1_)3.0 (VZN130_) 2959ccm 143KM 105KW (1990 - 1995)
    ToyotaHILUX III pick-up (_N3_ / _N4_)2.0 4WD (RN46, RN36) 1968ccm 88KM 65KW (1979 - 1983)
    ToyotaLAND CRUISER (_J7_)2.4 (RJ70_, RJ73_) 2367ccm 105KM 77KW (1984 - 1993)
    ToyotaLAND CRUISER (_J7_)2.4 (RJ70_V, RJ73_V) 2367ccm 114KM 84KW (1985 - 1996)
    ToyotaLAND CRUISER (_J7_)4.2 D (HZJ76, HZJ78, HZJ70, HZJ73, HZJ75, HZJ79, HZJ77,... (1H-Z) 4164ccm 131KM 96KW (1990 - 0)
    ToyotaLAND CRUISER 80 (_J8_)4.0 (FJ80_) 3956ccm 156KM 115KW (1990 - 1992)
    ToyotaLAND CRUISER 80 (_J8_)4.2 D (HZJ80, HZJ81) 4164ccm 135KM 99KW (1990 - 1997)
    ToyotaLAND CRUISER 80 (_J8_)4.2 TD (HDJ80) 4164ccm 160KM 118KW (1992 - 1997)
    ToyotaLAND CRUISER 80 (_J8_)4.2 TD (HDJ80, HDJ81) 4164ccm 167KM 123KW (1990 - 1997)
    ToyotaLAND CRUISER 80 (_J8_)4.2 TD 24V (HDJ80_, HDJ80) 4164ccm 170KM 125KW (1995 - 1997)
    ToyotaLAND CRUISER 80 (_J8_)4.5 24V (FZJ80_) 4477ccm 205KM 151KW (1992 - 1997)
    ToyotaLAND CRUISER Hardtop (_J7_)2.4 TD (LJ70_) 2446ccm 90KM 66KW (1990 - 1996)
    ProducentNumer części
    A.B.S.36882
    AC DELCOAC646681D
    AISINBPTO-1918
    AMAZON (ASIN)B00DPI9HXA
    ASHIKA5002255
    ASHIKA5002292
    ASVAAKD1142
    ATE - TEVES13.0460-5745.2
    BENDIX572253B
    BENDIXDB1199
    BLUE PRINTADT 342124
    BORG & BECKBBP1442
    BORG & BECKBBP1682
    BOSCH0986AB2027
    BOSCH0986AB2073
    BOSCH0986TB2238
    BOSCH986424134
    BOSCH986505904
    BOSCHF03B150015
    BRAKE ENGINEERINGPA1411
    BREMBOP83025
    DANAHERADP0693
    DELPHILP962
    DELPHILX0601
    FEBI BILSTEIN170876
    FERODOFDB1502
    FERODOFDB1502D
    FRI.TECH.1560
    FTE9001259
    FTEBL1503A2
    HELLA8DB 355 016-871
    HELLA8DB 355 036-791
    HELLA PAGID8DB355016871
    HELLA PAGID8DB355036791
    HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3602055
    IC KROSY572253J
    IC KROSY646681
    IC KROSYC12055
    IC KROSYC12055AD
    IC KROSYC12055AW
    IC KROSYC12055FBK
    IC KROSYC12055JC
    IC KROSYLP962
    ICER141026
    JAPANPARTSPA-255AF
    JAPANPARTSPA292AF
    JURID572253J
    KAWE81035
    LEMFÖRDER26331
    LEXUS0446560020
    LPR05P537
    MAGNETI MARELLI363702160589
    METELLI2201530
    MINTEXMDB 1695
    MK KASHYAMAD2094M
    NECTOFD6942A
    NIPPARTSJ3602055
    NK224539
    OPENPARTSBPA042904
    OPTIMAL9836
    OPTIMALBP-09836
    PAGIDT3076
    QUINTON HAZELLBLF755
    QUINTON HAZELLBP755
    REMSA42904
    REMYRAP2111
    ROADHOUSE2429.04
    SBS224539
    SPIDAN32065
    STARKSKBP0011349
    TEXTAR2177501
    TEXTAR2177501SC
    TEXTAR2177503
    TEXTAR2177515005
    TOYOTA0446560020
    TOYOTA0449160150
    TOYOTA0449160160
    TOYOTA0449160170
    TOYOTA0449160180
    TOYOTA449160160
    TRISCAN811013013
    TRUSTING1560
    TRWGDB1154
    VALEO597080
    VALEO597190
    VALEO598393
    WAGNERWBP21775A
    WOKINGP529304
    ZIMMERMANN217751501
    Nazwa parametruWartość
    Grubość15.0000
    Miejsce zabudowyOś przednia
    Styk ostrzegawczy o zużyciuz akustycznym czujnikiem zużycia
    Szerokość119.20
    Wysokość72.00

    Ostatnio oglądane:

    Nie oglądałeś jeszcze żadnych produktów.
    baner-b2b-1